لینک مستقیم فایل@مبانی نظری و پیشینه انحرافات نرخ ارز و ماندگاری تورم@

مبانی نظری و پیشینه انحرافات نرخ ارز و ماندگاری تورم|40204983|ma|مبانی نظری و پیشینه انحرافات نرخ ارز و ماندگاری تورم
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل مبانی نظری و پیشینه انحرافات نرخ ارز و ماندگاری تورم قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

1.2 مقدمه. 10

2.2 مطالعات انجام شده خارجی 10

1.2.2مطالعات مربوط به تحلیل و بررسی نرخ ارز تعادلی و انحرافات نرخ ارز 10

2. 2. 2 مطالعات مربوط به بررسی ماندگاری تورم. 15

2. 2. 3 مطالعات مربوط به اثر متقابل نرخ ارز و متغیرهای کلان اقتصادی با تأکید برتورم. 18

2.3.2 مطالعات مربوط به بررسی ماندگاری تورم. 23

3.3.2 مطالعات مربوط به اثر متقابل نرخ ارز بر متغیرهای کلان اقتصادی با تأکید بر تورم 25

1.2 مقدمه

تورم و نرخ ارز دو متغیر مهم و اساسی در اقتصاد کلان می­ باشند، که شناخت نحوه رفتار و کنترل آن­ ها در تصمیم­ سازی­ های اقتصادی و سیاست­ گذاری­ ها از اهمیت ویژه ­ای برخوردار است. این تحقیق با بررسی ارتباط میان انحرافات نرخ ارز و ماندگاری تورم بخش وسیعی از ادبیات اقتصاد کلان را شامل شده و مطالعات بسیاری را دربرمی­ گیرد؛ مطالعات زیادی نرخ ارز تعادلی را بررسی نموده و با توجه به ویژگی­ ها و جوانب مختلف نرخ ارز تعادلی و شرایط اقتصادی کشورهایی که این متغیر در آن­ ها محاسبه شده، روش­ های متنوعی جهت تعیین آن ارائه داده ­اند. از طرف دیگر تورم و رفتار این متغیر فراوان مورد مطالعه قرار گرفته و از دیدگاه­ های متفاوت توسط مکاتب اقتصادی ارزیابی شده است. در نهایت بخش قابل توجهی از مطالعات اقتصاد بین ­الملل و اقتصادکلان نیز به ارتباط متقابل نرخ ارز، نظام ارزی و تورم می­ پردازند. در ادامه به برخی مطالعات مربوط به هریک از این سه دسته در ایران و خارج از ایران اشاره می­ شود.


مطالب دیگر:
📎مبحث ورزش و نیرو 1📎مبحث ورزش و نیرو 2📎مبحث اندازه سلول📎مبحث اندامک ها📎مبحث انواع ترکیبات آلی📎مبحث انواع واکنش زیستی📎مبحث انواع واکنش های زیستی📎مبحث پروکاریوت📎مبحث حرکت شتابدار ثابت📎مبحث حرکت یکنواخت📎مبحث دیواره سلولی📎مبحث رایانه و جغرافیا📎مبحث ساختار تار عنکبوت📎مبحث عدد صحیح – ضرب و تقسیم📎مبحث مفهوم فرهنگ📎مبحث میکروسکوپ📎مجموعه ها جلسه اول📎مجموعه ها درس اول📎مجموعه ها مجموعه های برابر و نمایش مجموعه ها📎مجموعه ها معرفی مجموعه📎مجموعه ها📎محاسبه حاصل ضرب جلسه دهم📎محاسبه نیروی اصطکاک و کشسانی فنر📎محاسبه نیروی تکیه گاه و نخ📎محاسبه های تقریبی